Tvarkyti slapukų nustatymus

Slapukų Politika

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį https://www.elmercado.lt. Ši slapukų politika yra UAB "Gurmanų Klubas" privatumo politikos dalis ir apima slapukų naudojimą tarp jūsų įrenginio ir mūsų svetainės. Mes taip pat teikiame pagrindinę informaciją apie trečiųjų šalių paslaugas, kurias galime naudoti, kurie taip pat gali naudoti slapukus kaip savo paslaugos dalį, nors joms netaikoma mūsų politika.

Jei nenorite priimti iš mūsų slapukų, turėtumėte nurodyti savo naršyklei atsisakyti slapukų iš https://www.elmercado.lt, suprasdami, kad mes negalime suteikti jums norimo turinio ir paslaugų .

Kas yra slapukas?

Slapukas yra nedidelis duomenų rinkinys, kurį svetainė saugo jūsų įrenginyje, kai lankotės, paprastai jame yra informacija apie pačią svetainę, unikalus identifikatorius, leidžiantis svetainei atpažinti jūsų žiniatinklio naršyklę, kai grįšite, papildomi duomenys, kurie naudojami slapuką ir paties slapuko gyvenimo trukmę.

Slapukai naudojami tam tikroms funkcijoms įgalinti (pvz., Prisijungimas), svetainės naudojimui stebėti (pvz., Analizė),jūsų vartotojo nustatymams išsaugoti (pvz., Laiko juosta, pranešimų nuostatos)ir jūsų turiniui pritaikyti (pvz., Reklama, kalba). .

Slapukai, kuriuos nustato jūsų lankoma svetainė, paprastai vadinami „pirmosios šalies slapukais“ ir paprastai stebi jūsų veiklą tik toje konkrečioje svetainėje. Kitų svetainių ir bendrovių(t.y. trečiųjų šalių) nustatyti slapukai vadinami „trečiųjų šalių slapukais“ ir gali būti naudojami norint sekti jus kitose svetainėse, kuriose naudojama tapati trečiųjų šalių paslauga.

Slapukų tipai ir kaip mes juos naudojame

Būtini slapukai

Būtini slapukai yra labai svarbūs norint naudotis svetaine, suteikiant pagrindines funkcijas, tokias kaip vartotojo prisijungimai, paskyros valdymas, pirkinių krepšeliai ir mokėjimų apdorojimas. Mes naudojame būtinus slapukus tam, kad įgalintume tam tikras mūsų svetainės funkcijas.

Našumo slapukai

Našumo slapukai naudojami stebint, kaip jūs naudojatės svetaine apsilankymo metu, nerenkant asmeninės informacijos apie jus. Paprastai ši informacija yra anoniminė ir kaupiama su informacija, stebima visų svetainės naudotojų, siekiant padėti įmonėms suprasti lankytojų naudojimo įpročius, nustatyti ir diagnozuoti problemas ar klaidas, su kuriomis gali susidurti jų vartotojai, ir priimti geresnius strateginius sprendimus gerinant savo auditorijos bendrą svetainės patirtį. Šiuos slapukus gali nustatyti jūsų lankoma svetainė (pirmoji šalis) arba trečiųjų šalių paslaugos. Savo svetainėje naudojame efektyvumo slapukus.

Funkcionalumo slapukai

Funkcionalumo slapukai naudojami renkant informaciją apie jūsų įrenginį ir visus nustatymus, kuriuos galite sukonfigūruoti lankomoje svetainėje (pvz., Kalbos ir laiko juostos nustatymai).Naudodamiesi šia informacija, svetainės gali suteikti jums pritaikytą, patobulintą arba optimizuotą turinį ir paslaugas. Šiuos slapukus gali nustatyti jūsų lankoma svetainė (pirmoji šalis) arba trečiųjų šalių paslauga. Mes naudojame funkcinius slapukus pasirinktoms mūsų svetainės funkcijoms.

Tiksliniai / reklaminiai slapukai

Tiksliniai / reklaminiai slapukai naudojami nustatant, koks reklaminis turinys yra tinkamesnis ir tinkamesnis jums ir jūsų interesams. Svetainės gali jas naudoti tikslinei reklamai pateikti arba apriboti, kiek kartų matote reklamą. Tai padeda įmonėms pagerinti savo kampanijų efektyvumą ir jums pateikto turinio kokybę. Šiuos slapukus gali nustatyti jūsų lankoma svetainė (pirmoji šalis) arba trečiųjų šalių paslaugos. Trečiųjų šalių nustatyti tiksliniai / reklaminiai slapukai gali būti naudojami norint jus stebėti kitose svetainėse, kuriose naudojama ta pati trečiųjų šalių paslauga. Savo svetainėje naudojame tikslinius / reklaminius slapukus.

Trečiųjų šalių slapukai mūsų svetainėje

Savo svetainėse galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, pavyzdžiui, analizės teikėjus ir turinio partnerius. Šioms trečiosioms šalims suteikiame prieigą prie pasirinktos informacijos, kad jos galėtų atlikti konkrečias užduotis mūsų vardu. Jie taip pat gali nustatyti trečiųjų šalių slapukus, kad galėtų teikti jų teikiamas paslaugas. Trečiųjų šalių slapukai gali būti naudojami norint stebėti jus kitose svetainėse, kuriose naudojama ta pati trečiųjų šalių paslauga. Kadangi mes nekontroliuojame trečiųjų šalių slapukų, jiems netaikoma UAB "Gurmanų Klubas" slapukų politika.

Mūsų trečiosios šalies pažadas dėl privatumo

Prieš įtraukdami jų paslaugas, peržiūrime visų mūsų trečiųjų šalių teikėjų privatumo politiką, kad įsitikintume, jog jų praktika atitinka mūsų. Niekada sąmoningai neįtrauksime trečiųjų šalių paslaugų, kurios pažeidžia ar pažeidžia mūsų vartotojų privatumą.

Kaip galite valdyti slapukus arba jų atsisakyti

Jei nenorite priimti iš mūsų slapukų, galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti slapukų iš mūsų svetainės. Dauguma naršyklių yra sukonfigūruotos priimti slapukus pagal numatytuosius nustatymus, tačiau galite atnaujinti šiuos nustatymus, kad visiškai atsisakytumėte slapukų arba informuotumėte jus, kai svetainė bando nustatyti ar atnaujinti slapukus.

Jei naršote svetaines iš kelių įrenginių, gali tekti atnaujinkite savo nustatymus kiekviename atskirame įrenginyje.

Nors kai kurie slapukai gali būti užblokuoti, turint mažai įtakos jūsų svetainei, blokuodami visus slapukus galite reikšti, kad negalite pasiekti tam tikrų lankomų svetainių funkcijų ir turinio.